НАШ ПОСУД

НА КОЖНОМУ СТОЛІ


Місія компанії


Ми виробляємо фарфоровий посуд для мільйонів людей — це продукт поза часом, завжди потрібний, за доступною ціною, гарантовано високої якості, із сучасним дизайном!

Ми робимо посуд для багатьох споживачів у Східній і Центральній Європі, що шукають прості, вічні цінності й тепло у предметах домашнього вжитку.


Цінності компанії

Довіра, Професіоналізм, Залученість, Прагнення до нового, Відповідальність, Сім’я, Здоров’я 


Наші пріоритети

Ми створюємо продукцію високої якості й у великих обсягах, одночасно несучи людям культуру вжитку посуду і задовольняючи потреби професійного сегмента.

Ми оптимізуємо бізнес-процеси і досягаємо цілей зі зниження витрат.

Ми є надійним постачальником на ринки Східної і Західної Європи.


Наша конкурентна перевага

Будучи експертами у створенні фарфорових виробів високої якості, ми глибоко інтегровані в процеси наших партнерів, разом розвиваємося і створюємо нові потреби.


Профайл підприємства

ТОВ «ДРУЖКОВСЬКИЙ ФАРФОРОВИЙ ЗАВОД» — найбільше на території України сучасне виробниче підприємство, виробник професійного ресторанного фарфору, що відповідає високим стандартам якості й вимогам санітарно-гігієнічних норм.

«FARN» — торговельна марка виробів із твердого фарфору.
Сировина — екологічно чиста й безпечна сировина TM «IMERYS» (Німеччина) і «SIBELCO Group» (Бельгія).

Високотехнологічне обладнання ТМ «SAMA», «RIEDHAMMER» (Німеччина) та «SACHMI» (Італія).

Температура випалення 1400 °С забезпечує високу міцність і зносостійкість виробів (15 тис. циклів у посудомийному автоматі). 

Уся продукція відповідає Держстандарту України та проходить багатоступінчастий контроль якості, що підтверджено відповідними сертифікатами.

ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБНИЦТВА ПРОДУКЦІЇ TM «FARN»


У 2011 р. в Україні побудовано перший і найбільший фарфоровий завод із виробництва професійного ресторанного фарфору ТМ «FARN». Підприємство займає територію 73 000 кв. м, а загальна площа виробничих приміщень становить понад 24 000 кв. м. Виробництво оснащене новітнім європейським автоматичним обладнанням ТМ «SАМА» (Німеччина), «RIEDHAMMER» (Німеччина) і «SACHMI» (Італія).
Максимальні характеристики міцності виробів забезпечуються за рахунок використання екологічно чистої і безпечної сировини ТМ «IMERYS» (Німеччина) і «SIBELCO Group» (Бельгія). Матеріали, що надходять на виробництво, відповідають вимогам нормативно-технічної документації. Кожна партія проходить обов’язковий контроль якості, який здійснюється центральною заводською лабораторією. Висока білизна, міцність і термостійкість виробів (300 °С) досягається завдяки використанню якісної німецької глазурі й високозбагачених сировинних матеріалів, зокрема англійського каоліну, що дає змогу досягати високої міри білизни виробів і робить можливим використання фарфору в мікрохвильових, пароконвекційних печах, жарильних шафах і посудомийних машинах (15 000 циклів на рік). Спеціально потовщені краї і міцна глазур забезпечують максимальний захист від сколів і подряпин (зокрема й від столового начиння).


Для різних типів виробів використовуються різні методи формування:

  • Плоский асортимент (тарілки, миски, блюдця та ін.) виготовляється за допомогою агрегатів ізостатичного сухого пресування, що дає змогу досягати високої якості геометрії виробу, його механічної міцності й широкого діаметральному діапазону.
  • Порожнистий асортимент (чашки, бульйонниці, соусники та ін.) виготовляється за допомогою автоматичної лінії пластичного формування із приставкою ручки за допомогою робот-систем, що дає змогу уникнути браку у вигляді підривання ручки чашки.
  • Блюда (оселедниці, блюда для лазаньї) виготовляються за допомогою установки литва під тиском, завдяки чому досягається висока якість і широкий асортимент виробів.
  • Тонкостінні вироби і вироби складної форми (чайники заварювальні, цукорниці, молочники, серветниці) виготовляються методом шлікерного литва висококваліфікованим персоналом уручну, з дотриманням європейських стандартів якості.Висушені вироби подаються на заборку першого випалення. Після вибірки виробів, які пройшли перше випалення, здійснюється подача продукції на глазуровочну ділянку.

Глазурування посуду здійснюється за допомогою натуральної прозорої глазурі без додавання хімічних вибілювачів, що забезпечує екологічну чистоту виробу і досить високу стійкість до стирання. Глазуровка виробів проводиться на автоматичних глазуровочних установках. Покриті глазур'ю вироби піддаються другому випаленню на пічних вагонетках. Міцність глазурі забезпечує максимальний захист від сколів і подряпин, а особливий блиск є відмітною рисою посуду ТМ FARN. Друге, остаточне, випалення виробів здійснюється в тунельних печах із температурою випалення 1400 °С, що дає змогу досягати всіх необхідних параметрів твердого ресторанного фарфору. Политі вироби піддаються шліфовці на автоматичних установках. Усі етапи виробництва FARN максимально автоматизовані.

Після проходження всіх виробничих етапів вироби розсортовуються. Готова продукція вирушає на склад готової продукції, де упаковується і зберігається на стелажах у коробах перед відправкою споживачам.

Продукція ТМ «FARN» має високу міру стійкості до різких перепадів температур і абразивних пошкоджень. Фарфор ТМ «FARN» вирізняється своєю білизною, міцністю, привабливістю дизайну, зручністю експлуатації і має особливий блиск. Асортимент нашого фарфорового посуду включає все, що може знадобитися в найвимогливішому ресторані, кафе, барі: фарфорові тарілки, чашки, салатники, оселедниці, форми для запікання, кавовий і чайний фарфор, соусники і багато іншого.