Як зробити ЗАМОВЛЕННЯ


 1. Швидка кнопка «Зв’язатися» на сайті відразу переведе вас на сторінку, на якій можна здійснити замовлення зручним для вас способом:
  • натисніть «Замовити дзвінок», вкажіть номер телефону і бажаний час для дзвінка — і з вами зв’яжеться наш менеджер;
  •  зв’яжіться з менеджером за вказаними телефонами.
 2. Перейдіть у розділ «Контакти», де ви знайдете телефони й електронні адреси.
 3. Для зручності ви можете одразу вибрати продукцію, що вас цікавить, у розділі «Посуд» і зробити замовлення через Кошик без реєстрації.
 4. Для постійних партнерів замовлення здійснюється через Кабінет користувача.
 5. Ви також можете завантажити прайс в Excel і буклети в PDF.

ОПЛАТА

Щоб виставити рахунок, нам потрібні ваші правовстановлюючі документи: свідоцтва платника ПДВ, Держреєстрації, Статистики і номер телефону для документів.

Наші реквізити:

ТОВ «Фарнтрейд»
Юридична адреса: 84301, Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Д. Мазура, 18
Фактична адреса: 84205, Донецька обл., м. Дружківка, вул. Педагогічна, 18
п/р 26004574198
в АТ «Райффайзен банк «АВАЛЬ»

МФО 380805
ЄДРПОУ 41385751
ІПН 413857505156

Тел.: +38 (098) 188-47-98 
Email: office@farn.com.ua

Директор Воронцова Ганна В’ячеславівна

ДОСТАВКА

Наш менеджер зв’яжеться з вами, уточнить наявність замовленого товару й відповість на запитання, а також повідомить умови і дату доставки.


ГАРАНТІЇ

Компанія ТОВ «Фарнтрейд» піклується про своїх клієнтів, тому всі товари мають відповідні сертифікати якості від виробника.

УВАГА: перевіряйте цілісність, справність і комплектацію товару одразу по отриманні! У разі виявлення бою висланого вантажу обов’язково складіть
і підпишіть Акт прийому-передачі на складі транспортної компанії і надішліть нам копію цього акту електронною поштою ______(адреса менеджера)

В акті ОБОВ’ЯЗКОВО вкажіть стан упаковки: ум’ятини, сліди від взуття, подряпини, діри в коробці, зірваний скотч та інше. Якщо ви вказуєте «упаковка не пошкоджена», транспортна компанія відмовляє в компенсації бою.

Згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» ви маєте право обміняти або повернути товар протягом 14 днів з дня купівлі.


Умови для повернення або обміну товару:

 • товар новий і не використовувався;
 • товар не має слідів використання: подряпин, потертостей, сколів, тріщин, ум’ятин, розривів, забруднень та іншого;
 • збережено комплектацію товару, цілісність усіх елементів упаковки, ярликів, заводського маркування, товарний вигляд виробу.


ПАМ’ЯТАЙТЕ! Обмін або повернення грошей за товар невідповідної якості або неповної комплектації може бути здійснено лише в разі виявлення проблеми у присутності кур’єра, продавця або представника компанії-перевізника.