Як зробити ЗАМОВЛЕННЯ


 1. Швидка кнопка Зв`язатися на сайті відразу переводить вас в панель, на якій можна здійснити замовлення зручним для вас способом
  • Кнопка Замовити дзвінок – ви просто вказуєте свій телефон і слушний час для дзвінка і з вами зв`язується наш менеджер
  • Або зв`язатися з менеджером по вказаних телефонах.
 2. Перейти в розділ Контакти (у розділі на сайті вказані телефони і електронні адреси)
 3. Також зручно відразу вибрати продукцію, що цікавить вас, в розділі Посуд і зробити замовлення через Кошик без реєстрації
 4. Для постійних партнерів замовлення здійснюється через Кабінет
 5. І ви також можете завантажити прайс в Excel і буклети в PDF

ОПЛАТА

Для виставляння рахунку нам необхідні ваші правовстановлюючі документи: свідоцтва ПДВ, Держреєстрації, Статистики і номер телефону для документів.


Наші реквізити:

ТОВ «Фарнтрейд»
Юр.адреса: 84301, Донецька обл.,
м. Краматорськ, вул. Д.Мазура, буд. 18

Факт.адреса: 84205, Донецька обл., м.Дружківка, вул.Педагогічна, буд.18
п/р 26004574198
в АТ «Райффайзен банк «АВАЛЬ»

МФО 380805
ЄДРПОУ 41385751
ІПН 413857505156

Тел.: 098 188 47 98
Email: office@farn.com.uaДиректор Воронцова Ганна В`ячеславівна

ДОСТАВКА

Наш менеджер зв'яжеться з Вами, уточнить наявність і відповість на питання. Менеджер обов'язково повідомить вам умови і дату доставки.


ГАРАНТІЇ


Компанія ТОВ Фарн трейд піклується про своїх клієнтів, тому всі товари мають відповідні сертифікати якості від виробника.

УВАГА: Перевіряйте цілісність, справність і комплектацію товару при його отриманні! В разі виявлення бою висланого вантажу, в обов'язковому порядку Вам необхідно скласти і підписати Акт прийому-передачі на складі транспортної компанії, і так само вислати копію цього акту нам по електронній пошті ______(адреса менеджера)

В акті ОБОВ'ЯЗКОВО вказуєте стан упаковки : вм'ятини, сліди від взуття, подряпини, діри в коробці, зірваний скотч і так далі. Якщо Ви вказуєте - "упаковка не пошкоджена", то транспортна компанія відмовляє в компенсації бою.

Згідно з "Законом про захист прав споживачів" Ви маєте право обміняти або повернути товар протягом 14 днів з дня купівлі.


Умови для повернення або обміну товару:

 • товар новий і не був у використанні;
 • товар не має слідів використання: подряпин, потертостей, сколов, тріщин, вм'ятин, розривів, забруднень і тому подібне;
 • збережена комплектація товару, цілісність і усі елементи упаковки, ярлики, заводські маркіровки, товарний вигляд виробу.


ПАМ’ЯТАЙТЕ! Обмін або повернення грошей за товар невідповідної якості або неповної комплектації може бути здійснений тільки у разі виявлення проблеми у присутності кур'єра, продавця або представника компанії-перевізника.